Dřevěné podlahy Belevey

 • Dřevěné podlahy

  Dřevěné podlahy

  Precizní provedení a vysoká kvalita

 • Dřevěné terasy

  Dřevěné terasy

  Použití nejodolnějších materiálů

 • Dřevěné schody

  Dřevěné schody

  Zaměřeno na detail

 • Široká paleta dekorů

  Široká paleta dekorů

  Výběr z mnoha druhů podlahových materiálů

Současné trendy v bytové architektuře začínají čím dál více udávat směr k přírodním materiálům jako je dřevo. S tím přímo souvisí u rekonstrukcí interiérů otázka výměny či renovace stávajících dřevěných podlah. Rozhodnutí většinou závisí na více aspektech. Jeden z hlavních ukazatelů je vztah majitele k původním parketovým

podlahám, které často mají svoji historii a nezaměnitelný charakter. Nepodstatnou úlohu hraje výše opotřebení povrchu a pocit vytvořit nový design dřevěné podlahy. 
Pokud cítíte potřebu dát Vaši dřevěné podlaze především původní punc, ZVOLTE SYSTÉM RENOVACE. Pokud toužíte po změně, VYMĚŇTE STÁVAJÍCÍ DŘEVĚNOU PODLAHU ZA NOVOU. 

Jak renovujeme dřevěné parkety my ? 

Základem je zvolit správný postup. Nejprve celou plochu zkontrolujeme. Uvolněné dílce vhodně zafixujeme nebo vyměníme. Jeli to nutné rozebereme celou plochu, každý parketový díl označíme, opravíme problematická místa v podkladu a celé namontujeme při doplnění nových dřevěných parket za vadné zpět. Provedeme základní hrubé broušení pásovou bruskou, kterým srovnáme povrch, odbrousíme škrábance a možné fleky ve dřevě. Poté celou plochu přetmelíme tak, aby došlo k celkovému uzavření spár mezi parketami a následným jemným broušením speciální tříkotoučovou bruskou TRIO, připravíme povrch bez škrábanců pro následnou finální úpravu napuštění přírodním olejem BIOFA nebo lakováním. 
POKUD JE VAŠÍ PŘEDSTAVOU PERFEKTNÍ VÝSLEDNÝ VZHLED, PŘENECHEJTE RENOVACI PODLAH ODBORNÍKOVI. STANDARTNÍHO VÝSLEDKU MŮŽE ZRUČNÝ KUTIL DOSÁHNOUT SÁM. 
Jestliže však zjistíte, že je čas na změnu a stávající dřevěné podlahy jsou již nevhodné, tak to je důvod najít nový styl dřevěné podlahy. Třeba z NAŠEHO VÝBĚRU DŘEVĚNÝCH PODLAH.